Veselības aprūpes atsauksmju aptaujas - pilns pakalpojums informētu lēmumu pieņemšanai

Likemed
Iesaistiet pacientuslai uzlabotu pakalpojumu kvalitāti.
Vērtējiet darbiniekus izmantojot nozīmīgu pacientu apmierinātību un atsauksmes.
Izmantojiet rezultātus atklātai ārējai komunikācijai.

Informētas lēmumu pieņemšana ir iespējama, ja ir sistēmiska un visaptveroša pārskata par pacientu centra kvalitātes rādītājiem (vēlmes, vērtējumi un ieteikumi).

Likemedi pakalpojums ir paredzēts veselības aprūpes sniedzējiem, kuri saprot pacientu kogemuspējīgās atsauksmes un apmierinātības vērtību un iesaistīšanos kvalitātes uzlabošanā.

Pilns pakalpojums ietver:

Papildus varam veikt papildu analīzes, sniegt konsultācijas par rezultātu interpretāciju un piedāvāt idejas kvalitātes uzlabošanai.


Kontakt


Atstāj mums atsauksmju apkopošanu, ievadi, analīzi un komunikācijas materiālu veidošanu! Mēs palīdzēsim izveidot anketu, sniegsim padomus par rezultātu interpretāciju un, ja nepieciešams, sagatavosim papildu analīzes un konsultācijas.

Riina Hallik
Riina Hallik, izpilddirektore
LinkedIn

Riina ir uzņēmuma līdzdibinātāja, papildus izglītība medicīnā un ekonomikā, divi maģistra grādi - specializējoties veselības aprūpes ekonomikā, politikā un vadībā no Karolinska Institutet Stokholmā un veselības tehnoloģijās (cum laude) no Taltech. Riinai ir vairāk nekā 12 gadi pieredzes kā veselības aprūpes analītiķei.

Ričards Džalakas
Ričards Džalakas, galvenais analitiķis
LinkedIn

Papildus viņa studijām fizioterapijā, veselības tehnoloģijās un uzņēmējdarbības vadībā, Ričards ir pabeidzis EIT Health StarShip Innovation Fellowship programmu. Viņam ir pieredze fizioterapijas pakalpojumu sniegšanā, e-veselības lietojumprogrammu izstrādē un IT attīstības projektu vadīšanā.

Karls Dūna
Karls Dūna, tehnoloģiju vadītājs un izstrādātājs
LinkedIn

Karls ir ieguvis maģistra grādu kiberdrošībā (cum laude) no TTÜ. Tam ir vairāk nekā 10 gadi pieredzes tīmekļa izstrādē un projektu vadībā ar dažādām tehnoloģijām. Viņš ir arī publicējis grāmatu "Secure your Node.js Web Application - keep the attackers out and users happy." Karls nodrošina Likemedi tīmekļa lietotnes izstrādi, testēšanu un kopējo drošību un vienmērīgumu.

Pieprasiet piedāvājumu uz
info@likemed.eu

Iepriekšējie klienti.


Kaarli HambapolikliinikSõpruse HambapolikliinikSanare HambakliinikSõpruse HambapolikliinikFertilitasPerearst Inna ViikLaagri PerearstikeskusMedicumNahakliinikÜlemiste Perearstikeskus